Yeni DEM-432XT D-link Uyumlu Tekli Dubleks 10G 10 km SFP + LR Transceiver modülü

Yeni DEM-432XT D-link Uyumlu Tekli Dubleks 10G 10 km SFP + LR Transceiver modülü

₺ 95.56

Yeni Kız

Varlıkta

Yeni dem-432xt d- bağlantıUyumlu 10g 10km sfp+ lr alıcı modülü 100% uyumlu, test iyi koşullarda garanti Ce ile kaliteli& FCC sertifikası, 1 yıl değiştirme ve 3 yıl garanti.Telekom dereceli kalite, rekabetçi fiyat, sadece 10%- 20% orignal bir fiyatları 
         Ürün durumu
Sunuyoruz- Yüksek kalitedeki sfp( Mini- gbic) alıcı modül 100% ile uyumlu orignal olanlar, tam güvenilir en zorlu lan/wlan uygulama, ses proje, veya ağ dağıtım, tüm ürün taşıma 3 yıl garanti ve ömür boyu teknik destek. nakliye Biz tüm öğeleri gemi dünya çapında üzerinden ücretsiz ekonomi nakliye.Tüm ithal vergi ve sorumluluğundadır alıcı.ürün sevk alıcı ve rsquo; s teyit adresine Pazartesi-Cuma( hafta sonu ve tatil hariç) Lütfen kontrol ediniz teslimat adresi önce dikkatlice ödeme. Istiyorsanız değiştirmek adresi,Pls bize ulaşın, aksi, herhangi bir değişiklik bilgi göz ardı edilebilir bir kez sevk ve zwj;       Not : ve zwj;öğe sevk edilecektir hk;
Nakliye süresi değişir 3 ile 25 işgünü : Usa/ana europeancountries 10~15working gün Diğer ülkelerde 15~25working gün Acil talep, pls tür seçin DHL gibi ekspres, ups, Fedex ve benzeri.çünkü liste kısıtlamaları, vermedi yüklemek birçok öğe.Toplu alıcılar lütfen ihale öncesi bizimle irtibata!!!!!!!!     garanti ve döner Biz 1 yıl yedek ve 3 yıl bakım garanti.Garanti yanlış kullanımı kapsamaz, fiziksel hasar, su hasarı, kaybı, veya hırsızlık.Tüm satın döndürülebilir within14 gün satın alma tarihinden tam iade veya değişim.Tüm ürünler olmalıdır orijinal durumuna.mal hasarlı veya eksik bileşenleri iade edilmez bize ulaşın Umuyoruz memnun ürün ve hizmet ve sırayla ödül bize beş yıldızlı rating.Sizin olumlu geribildirim olacak büyük encourgement bizim için gelecekteki iş.Eğer varsa bazı değerli öneriler veya herhangi bir sorun bizim öğeler veya teslim.istiyoruz eğer bize hemenönce Bize verdiğiniz nötr veya olumsuz yorum.Biz yanıt olacaktır herhangi bir soru 24 saat içinde(excepthafta sonuvetatil).O zaman elimizden geleni sorunu çözmek için asap.  
 hakkımızda Hoş geldiniz aliexpress mağaza!2008 yılında kurulan, shenzhen eb- bağlantı teknolojileri işbirliği.

Marka Adı: EB-LINK
Model Numarası: DEM-432XT
Place of Origin: Guangdong, China (Mainland)
Package: SFP
Distance: 10KM
Wavelength: 1310nm
Data rate: 10G
Cable Type: Singlemode
Connector: Duplex LC
DDM/DOM: Support
is_customized: Yes

En İyi Kalifiye Kategori

Orijinal Japonya Fujikura ct-06 Fiber Cleaver, yüksek hassasiyetli tek çekirdekli 48,000 balta fiber optik kesici Yeni Kız Market
Orijinal Japonya Fujikura ct-06 Fiber Cleaver, yüksek hassasiyetli tek çekirdekli 48,000 balta fiber optik kesici

Fujikura CT06 FTTH tek çekirdekli fiber optik kesici ürün Adı : FTTH tek çekirdekli fiber kesme bıçağı tip numarası : CT06 üretici : Tokura (Fujikura) arazi : Japonya uygulama : FTTH inşaat ve bakım ürün Açıklaması : CT06 FTTH tek çekirdekli fiber optik kesici kesici Japonya Fujikura fiber en son modelidir.FTTH fiber ve gelişimi ile artış fiber kesme işlemi, Tokura geliştirdi CT06 fiber kesici FTTH inşaat için kullanılan .fiber kesme bıçağı kesme fiber optik açı mükemmel olduğunu, ve son yüz pürüzsüz ve kullanımı kolay olduğunu ...

₺ 247.00 274.23
4 adet/grup 1/8 PLC Fiber Optik Splitter SC/UPC Tekli G657A1 3.0mm 1 m Yeni Kız
4 adet/grup 1/8 PLC Fiber Optik Splitter SC/UPC Tekli G657A1 3.0mm 1 m

  4 adet / grup 1 / 8 PLC Fiber Optik Splitter SC / UPC Tekli G657 A1 3.0mm 1 m  özellik ve Faydalarıdüşük Ekleme Kaybıgenişbant Operasyonumükemmel Tekdüzelikdüşük Polarizasyon Bağımlı Kaybıdüşük aşırı kaybı ve Yüksek performansiyi tekdüzelik ve Düşük PDL uygulamaCATVveri IletişimiFiber Optik Ekipmanları ve SistemleriPON Sistemi şartname parametreler1x41x81x161x321x64çalışma Dalgaboyu (nm)12601650nmekleme Kaybı (d B)7.410.713.716.921kaybı Tekdüzelik (d B)0.60.81.21.72.5dönüş Kaybı (d B)5050505050 PDL (d B)0.20.30.30.30.4yönelme (d B)5555555555 Pigtail Uzunluğu (m)1.2 veya müşteri belirtilendalgaboyu Bağımlı Kaybı (d B)11111sıcaklık Stabilite (40 ~ 85) (d B)0.60.60.811çalışma Sıcaklığı40 ~ 85depolama Sıcaklığı40 ~ 85yorumtüm ölçümler oda sıcaklığında done vardı, ve özellikler konnektörleri hariç. 

₺ 59.82
Orijinal SCP6828-GL-BNE Yeni Kız
Orijinal SCP6828-GL-BNE

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

₺ 9.97
Ücretsiz Kargo Çok Modüler Tak Kıvrımların, ve Cuts Aracı Cırcır ile [HT-N5684R] Toptan Fiyat Yeni Kız
Ücretsiz Kargo Çok Modüler Tak Kıvrımların, ve Cuts Aracı Cırcır ile [HT-N5684R] Toptan Fiyat

ücretsiz Kargo Çok Modüler Tak Kıvrımların, ve Cuts Aracı Cırcır ile [HTN5684 R] Toptan Fiyat  ödemebiz sadece Alipay ödeme kabul.nakliye* tüm siparişler ödeme tarihinden itibaren 1 iş günü içinde işlenmiş.* ödemeniz akım üzerinde emin adres olun.* teslimat için yeterli süre tanıyın lütfen ve bize ulaşın eğer 10 iş içinde paket almazsanız gün.biz herhangi bir gümrük vergisi veya ithalat vergisi sorumlu değildir.biz ödeme aldıktan sonra POZİTİF FEEDBACK bırakacaktır...

₺ 36.17
Orijinal ALCTEL 3HE00062AA 01 Finisar FCMJ-8521-3-A5 Yeni Kız
Orijinal ALCTEL 3HE00062AA 01 Finisar FCMJ-8521-3-A5

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin See Me temas satıcı tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.

₺ 29.92
Fiber optik Ranger MINI OTDR CY190 Görsel Hata Bulucu arıza tespiti ve konumlandırma aracı Yeni Kız Market
Fiber optik Ranger MINI OTDR CY190 Görsel Hata Bulucu arıza tespiti ve konumlandırma aracı

ürün Açıklaması Fiber optik Ranger CY190 / Görsel Hata Bulucu[ÜRETIM]Fiber optik Ranger CY190 taşınabilir fiber hata bulucu olduğunu, bu hızla arıza yeri tespit etmek ve türü fiber optik OTDR elemanı kullanarak ve güçlü yumuşak ware analizi aracı. [ÖZELLIKLER]· hafif, taşınabilir, maliyetetkin· bir Tuş Işlemi, okunaklı Test Verileri· Görsel Hata Bulucu sistemi ile entegre, bu kolayca arıza yeri tespit etmek ölü Bölge· kauçuk Anahtar kullanın, iyi toz, su geçirmez, quakeproof yetenek, alan bakım çalışmaları için uygundur· büyük kapasiteli pil kullanın, uzun çalışma süresi, uzun süre uygun alan çalışma· mühendisi için uygun inşaat ve bakım FTTx ve erişim ağ arıza yeri [anahtar Fonksiyonu]· Test fiber uzunluğu, arıza yeri tespit· lif mesafe Test noktası· Test durumunu fiber sonra onarım [özellikler]tipi CY190ışık Kaynağı1550nm (1310nm İsteğe bağlı)tip Fiber9 / 125um Tek modlu optik fiber Arayüzü türüFC / PCtürü SensörüIn Ga Astepe Değeri lazer> = 60 m Wmaksimumekranaralığıyansımaolay60 km (> = 1 Db) Olmayan yansımaolay20 km (> = 2.5 Db) UOM Ölçümmölü Bölge Yansımaolay15 mzayıflaması Olay ölü Bölge300 mdoğruluk Mesafe(yansıma Olay) YAKLAŞıK + _ (1 m + 2*10 (4) * mesafe) Fiber optik Rangerferagat Uzunluğu650nm Fiber optik Ranger Güç> = 1 m Wgüç Kaynağı4.2 V LiIon Pilpil çalışma süresiölçümlerin > = 5,000 keresıcaklıkİşlet : 5 ~ 40, mağaza : 10 ~ 60nem0 ~ 85% (yoğuşmasız)ağırlık (g)300

₺ 348.00 373.94
Yeni Orijinal 3 M 2501 Fiberlok Meclisi Aracı Mekanik Splice Fibrlok 2501 basın araçları 3 M aparatı, 3 M araçları Ücretsiz kargo Yeni Kız
Yeni Orijinal 3 M 2501 Fiberlok Meclisi Aracı Mekanik Splice Fibrlok 2501 basın araçları 3 M aparatı, 3 M araçları Ücretsiz kargo

yeni Orijinal 3 M 2501 Fiberlok Meclisi Aracı Mekanik Splice Fibrlok 2501 basın araçları 3 M aparatı, 3 M araçları Ücretsiz kargo ben sizi temin ederim ürünlerimizin kalitesini sağlamak için biz size en iyi hizmeti vermek en hızlı nakliye sağlamak için, ellerinize mal teslim etmek en güvenli yoludur! ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, veya kalite sorunları var, panik etmeyin lütfen, anlaşmazlıkları göndermek için çekinmeyin, müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz, biz size en tatmin edici cevap verecektir! mutlu alışveriş, çok teşekkür ederim ürün Özelliklerini 3 M 2501 Fiberlok Meclisi Aracı Mekanik Splice Fibrlok  Fibrlok 3 M 2501 2529 için özel bir ekleme aracı fiber optik splice alt, ve bu gerekli değildir eritmek için kesme aracı ve kalitesini artırmak ve çalışma verimliliği.resim 1) Biz alipay, batı Birliği, TT...

₺ 101.69
KELUSHI FC-6S 21 In 1 ile Fiber Optik FTTH Aracı Kiti Fiber Cleaver ve Optik Güç Ölçer Görsel Hata Bulucu Tel stripper Yeni Kız Market
KELUSHI FC-6S 21 In 1 ile Fiber Optik FTTH Aracı Kiti Fiber Cleaver ve Optik Güç Ölçer Görsel Hata Bulucu Tel stripper

paket şunlardır 1 FTTH Aracı Küçük Çanta XGJB31 12 Fiber Cleaver SKL6 C çantasıBB62 2 Toolbox kayışJD32 13 büyük Allen anahtarıDTD63 3 10 m W Görsel Hata Bulucu JS10 MW46 14 orta Allen anahtarıZTD64 4 VFL çantasıBB42 15 küçük Allen anahtarıXTD65 5 İpi GS44 16 sıyırma AracıPXK81 6 seramik çekirdek TCX45 17 Miller Stripper SK102 7 gri Optik Güç Ölçer HS56 18 Fiber stripper guider way DGT121 8 optik Güç Ölçer torbasıBB57 19 sabit uzunlukta cihazıDCQ124 9 SC AdaptörüSC52 20 pamuk bezlerden MQ132 10 FC AdaptörüFC53 21 alkol şişeleri250 JJP136 11 Fiber Cleaver SKL6 CSKL67 1...

₺ 68.00 71.47
Fedex Tarafından ücretsiz Kargo! YOKOGAWA AQ1200A SM OTDR 1310/1550nm, 34/32dB, YOKOGAWA Fiber Optik OTDR Fiyat 1 Yıl Garanti ile Yeni Kız
Fedex Tarafından ücretsiz Kargo! YOKOGAWA AQ1200A SM OTDR 1310/1550nm, 34/32dB, YOKOGAWA Fiber Optik OTDR Fiyat 1 Yıl Garanti ile

Fedex Tarafından ücretsiz Kargo! YOKOGAWA AQ1200 A SM OTDR 1310 / 1550nm, 34 / 32d B, YOKOGAWA Fiber Optik OTDR Fiyat 1 Yıl Garanti ile Fedex express üzerinden 24 Saat içinde * gemiler * * ile gel FC / UPC Adaptörler * * Test Sonuçları Analiz softeware * The AQ1200 Yokogawa yeni ilave olduğunu ' ın OTDR ürün ailesi AQ7275 bile daha küçük ve hafif bir alternatif sunan modelleri.büyük AQ7275 gibi, ayrıca endüstrinin önde gelen 0.8 m olay ölü bölge sunuyor kullanışlı yeteneği yanı sıra fiber bağlayıcı muayene probe görüntülemek için bir birimin bir standart USB kullanarak I / O portları.büyük karşılaştırıldığında Tradeoffs AQ7275 yerleşik ihmal lansmanı fiber seçeneği dahil, sınırlı SMF fiber 32d B sadece ve azaltılmış bir dinamik aralığı...

₺ 2825.35
19&39;&39;2U Yönetilebilir Medya Dönüştürücüler Şasi Yeni Kız
19&39;&39;2U Yönetilebilir Medya Dönüştürücüler Şasi

modeli : LNK600 Serisi  genel bakış16Slot Fonksiyonlu Yönetim Sistemi ile bir Ethernet ve SDH transmisyon ekipmanları yüksek fiyat / performans oranı.· destek 10 / 100 M Ethernet Fiber Medya Dönüştürücü,· destek 10 / 100 / 1000 M Ethernet Fiber Medya Dönüştürücü· destek 1 Fx + 2 Tx Fiber Ethernet Medya Dönüştürücü· destek 125 M ~ 4.25 G OEO Fiber Medya Dönüştürücü· destek 10 G OEO Fiber Medya Dönüştürücü· veri hızı destek çeşitliliği, SM / MM, tek fiber / çift fiber, SFP, SFP +, ve XFP vb.        · basit setup ve tam fonksiyon ile yönetim arayüzü, SNMP gibi protokoller destekler, WEB, KONSOL ve TELNET, tüm şasi ve entegre yönetim gerçekleştirmektedir              özelliklerağ dayalı GUI, kolay kullanım ile kademeli yönetim modu (ortak kullanıcı, süper kullanıcı ve yönetici)merkezi yönetim ve Üst ağacı ile, birkaç şasi yönetilen olabilir aynı anda aynı arayüzü; gruplama yönetimi ile herhangi bir dönüştürücü birçok dönüştürücüler arasında rahatlıkla manipüle edilebilir Master / slave yapısı, sağlayan yönetimi modülü (master, slave), maksimum 4 şasi tutabilir 128 fiber portları ve yönetilen olabilir RJ45 port basamaklandırılabilirprotokolleri destekleyen gibi KONSOLU, WEB, Telnet ve SNMPkonsol yönetimi : Kullanıcıların IP ve kullanıcıların yetkisini kurabilirsiniz, ekran / kontrol WINDOWS ile yerel ve uzaktan medya dönüştürücüler WEB yönetimi : Kullanıcıların IP ve kullanıcıların yetkisini kurabilirsiniz, ekran / kontrol yerel ve uzaktan medya dönüştürücüler ile üzerinde WEB tarayıcısı, böyle IEstandart SNMP protokolü : dosyaları MIB sunuyor, uygun üçüncü şahıslara birleşti olmak ' ın SNMP; kullanıcıların kurabilirsiniz 4 TUZAK adresi, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre TUZAK tahriş faktörü seçin, gibi Aşağı Bağlantı TX için, ve Bağlantı için Aşağı FX.özel yönetim yazılımı : özel yönetim yazılımı ile kulis Kontrol merkezi çalışır, bilgi benimser ve veritabanı yönetimi gibi PC sabit disk içinde tutar...

₺ 186.14
Telekomünikasyon Saha Ucuz JW3208A-70 ~ + 6dBm El Fiber Optik Güç Ölçer Yeni Kız
Telekomünikasyon Saha Ucuz JW3208A-70 ~ + 6dBm El Fiber Optik Güç Ölçer

özellikler kullanıcı kendini kalibrasyon fonksiyonu rahat LCD ekran ve isteğe bağlı arka LCD ekran gece operasyonu destekler d Bm veya mw güç ölçümleri ve ekleme kaybı d B düşük pil tüketimi, fazla 240 saat sürekli çalışma süresi üç 1.5 V alkalin piller için İsteğe bağlı 10 dakika Otomatik kapatma fonksiyonu uygulamalar Telekom bakım bakım CATV optik lifler Test Laboratuvarı diğer Fiber Optik Ölçümleri şartname Model JW3208 A JW3208 C dalga boyu (nm) 800 ~ 1700nm dedektör In Ga As ölçüm Aralığı (d Bm) 70 ~ + 6 50 ~ + 26 belirsizlik ± 5% kalibre Dalgaboyu (nm) 850,980, 1300,1310, 1490,1550 çözünürlük (d B) 0.01d Bm optik Bağlayıcı FC(değiştirilebilir SC, ST) / yanı sıra 2.5mm evrensel (Bunun anlamı değil bir evrensel adaptör + FC adaptörü SC ST FC üç adaptörler) güç Kaynağı alkalin Pil (3 AA 1.5 V piller) pil Çalışma Süresi 240 h 1.5 V Pil ile (3) çalışma Sıcaklığı (° C) 10 ~ + 60 ° C depolama Sıcaklığı (° C) 25 ~ + 70 ° C bağıl Nem 0 ila 95% (yoğuşmasız) boyut (mm) 175x82x33 ağırlık 310g standart Paketleri MODEL IÇERIR tüm JW3208 Modelleri JW3208 Optik Güç Ölçer, koruyucu Kauçuk Boot, kullanım Kılavuzu, ve Yumuşak taşıma çantası...

₺ 34.07
Grandway -- L9BR Fiber Kablo Ortak Kapatma Splice Kapanması Merchanical Iyileşmek Küçültmek-tipi Konnektör Kutusu Yeni Kız
Grandway -- L9BR Fiber Kablo Ortak Kapatma Splice Kapanması Merchanical Iyileşmek Küçültmek-tipi Konnektör Kutusu

Moq 50 adet.Mekanik salmastra ve ısı shrink mühür ayrı ayrı kullanılan kutusu ve kablosu port Koruma sınıfı IP 68.Yükleme yöntemi : duvar monte, kutup montaj, menholözelliği : 9 liman, iyi pratiklik büyük kapasiteli ve birçok kablo port.Için geçerlidir çeşitli yolları bifurcations dahil çatallanma kesilmemiş kablo.Karşılayabilir the5~ 9,8~17...

₺ 30.75
SFP modülleri JD119B 1000Base-LX SFP, SMF, 1310nm, 10 KM, yeni perakende ambalaj Yeni Kız
SFP modülleri JD119B 1000Base-LX SFP, SMF, 1310nm, 10 KM, yeni perakende ambalaj

  SFP modülü / fiber optik modülüJd119b 1000 BASELX SFP smf 1310nm 10kmoptik modül ağ aygıtıjd119b SFP modülü 1000 BASELX smf, 1310nm 10 km lc konektörüMiktar : 1 adetücretsiz nakliye ems veya DHL ekspres vb...Jd119b uyumlu 1310nm 1000 BASE lx sfp idealdir kadar mesafeler için 10km.çalışır 1310nm dalgaboyu ve ile kullanılmak üzere tasarlanmış tek modlu fiber kablolama...

₺ 54.01
Orijinal SPL-43-GB-BX SPL-34-GB-BX BIDI SFP 1.25G 10 KM Tx1490nm/Rx1310nm. (Uyumlu Kaynağı) Yeni Kız
Orijinal SPL-43-GB-BX SPL-34-GB-BX BIDI SFP 1.25G 10 KM Tx1490nm/Rx1310nm. (Uyumlu Kaynağı)

sunuyoruz lütfen verirken bize cihazların markalar order so biz sizin için uyumlu parçaları üretecek, Teşekkür Ederim See Me Technology co, hoşgeldiniz LTDİndirim toptan için?daha parça numaraları?tırnak BOM için?daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin See Me temas satıcıtüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak...

₺ 27.01